Vítej kámo, jsi na hlaní stránce Testované produkty Vobrázky Tovární rajdři


Vítej na stránkách Infinity Skateboards

V pravém horním rohu naleznete odkaz RAMPA, který obsahuje umístění rampy na mapě HK včetně detailu Slezského Předměstí.
Souřadnice 50°13'9.769"N, 15°51'48.068"E. Areál je oplocený a přístup je možný pouze ze severu z tř. SNP přes ulici Topolovou a park.2. ročník MČRVR 2007 v Hradci Králové se uskutečnil 13. října 2007

Děkujeme závodníkům i divákům za vytvoření jedinečné atnosféry.

Výsledky:

1. Jan Tomšovský
2. Filip Hušek
3. Marek Čejchan
4. Jakub Halfar
5. Michal Musil
6. Daniel Rikowski

Na sobotu 13. října jsme přeložili datum pro 2. ročník závodu Mistrovství České republiky ve skateboardingu na vertikální rampě.
Stalo se tak kvůli nabytému závodnímu kalendáři jezdců. Děkujeme za pochopení.


Vertikální rampa v Hradci Králové zastřešena!

Úspěch letní akce MČRVR 2006 (viz Fotky ze závodů) nás podpořil v naší budovatelské a konstruktérské snaze. Začali jsme tedy uvažovat o tom, co uděláme s naším dřevěným mamutem přes zimu. Nechtělo se nám celou zimu nejezdit a už vůbec ne nechat naši doslova vydřenou drahocennost na pospas povětrnostním vlivům. Výslekem je luxusní hala, do které jsou srdečně zváni všichni zájemci o vertikální pohupování a milovníci vysokých rychlostí! Přijďte si zajezdit!

Zastřešená rapma Osvětlení rampy

Dne 26.8.2006 se v Hradci Králové uskutečnil závod Mistrovství ČR ve skateboardingu na Vertikální rampě.28. 5. 2006 přidány nové fotky do sekce Galerie.
bs Method - Pavouk
9. 1. 2006 jsme ve dvou zahájili stavbu U-rampy v Hradci Králové...
8. 3. 2006 jsme si už mohli zajezdit a je to na naše poměry neuvěřitelnej nářez! Detaily nelezneš zde.

I minulý rok jsme vyjeli na pár němekých závodů.

Byli jsme v Schieselu u Hamburku, v Dortmundu, v Berlíně a na SPALSH! festivalu v Chemnitzi, kde jsme pořídili nějaké ty fotečky, které jsou teď k vidění v galerii. Úspěchem bylo 3. místo Honzy Tomšovského
v německém poháru C.O.S series 2005 ve vertu.

English
Website designed by DLF @ Riot Studios. Copyright 2005.